Знижка 10% на всі товари до 31 травня 2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біопрепарати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Біопрепарати

Біопрепарати для захисту рослин, по суті, мають ту ж класифікацію, що і хімічні гербіциди. Вони ефективно знищують бур'яни, захищають рослини від комах, грибів або гризунів, при цьому активними речовинами препаратів є біологічні агенти.

На сайті Урожай ви можете купити біопрепарати, які:

  • вбивають шкідників або пригнічують розвиток і дію патогенів;
  • підвищують опірність рослин різних вірусів і шкідників;
  • покращують родючість грунту;
  • збільшують врожайність;
  • прискорюють схожість посівного матеріалу.

Класифікація біопрепаратів

За характером впливу всі біологічні засоби захисту рослин поділяються на групи:

  • Бактеріальні. Виробляються на основі різних бактерій і застосовуються для боротьби з бактеріальними інфекціями, комахами, гризунами.
  • Протигрибкові. До складу препаратів входять гриби-ентомопатогени з широким спектром дії, які борються з мікробами, паразитами, грибками і спорами грибів.
  • Противірусні. Мають у складі ентомопатогенниє віруси. Це специфічні препарати, які діють на певний вид шкідників.

За механізмом дії біопрепарати бувають кишкової, контактної або комбінованої дії. Кожен вид впливає на певну групу шкідників або діє комплексно на кілька патогенів.

На сайті Урожай ви можете купити біологічні засоби захисту рослин, випущені у вигляді сухих сумішей, паст, гранульованих або рідких форм. Для поліпшення ефективності до складу додають різноманітні наповнювачі, стабілізатори або прилипачі, які полегшують застосування препаратів.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором відповідного біозасобу, наші менеджери із задоволенням нададуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати найбільш ефективний для ваших завдань препарат.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,