Щотижнева акція на групу товарів
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гербіциди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гербіциди

Гербіциди - це широкий клас пестицидів, які застосовуються для знищення небажаної рослинності в сільському господарстві, садівництві та управлінні ландшафтними покриттями. Великою перевагою цієї групи препаратів у порівнянні з механічним контролем над бур'янами є простота застосування і економія витрат на робочу силу.

Класифікація гербіцидів

Щоб прийняти правильне рішення, який саме гербіцид варто купити для боротьби з певним бур'яном, потрібно розуміти, як класифікується ця група препаратів.
 

Вибірковість дії

  • Неселективні (суцільної дії). Знищують як бур'яни, так і культурні рослини. Зазвичай застосовуються для очищення від рослинності на необроблених ділянках.
  • Селективні (вибіркової дії). Діють на конкретні види рослин.

За способом впливу

  • Контактні гербіциди - впливають тільки на ту частину рослини, з якої вони стикаються безпосередньо. Такі препарати повинні наноситися в достатній кількості, щоб повністю покрити листя для ефективного знищення.
  • Транслоційовані (системні) гербіциди. Нанесені на листя або в землю, вони проникають в рослину і переміщаються до місця їх дії. Там вони змінюють нормальну біологічну функцію бур'яну, він гине.

Різні групи гербіцидів можуть вноситися до або під час посіву, за 3-4 дня до сходу, а також на початку вегетації. Ефективність застосування певного засобу залежить від його токсичної дії і методу застосування. Якщо бур'яни придбали гербіцидну стійкість, рекомендується використовувати комбінацію з декількох препаратів.


На сайті Урожай ви можете купити різні види гербіцидів, а також отримати професійну консультацію наших менеджерів по вибору оптимального препарату для ваших цілей.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,