Літня акція до 31 липня 2024р
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інсектициди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Інсектициди

Щоб захистити зернові, овочеві або плодові культури від комах-шкідників, можна використовувати різні захисні засоби, які називаються інсектициди. Також ці препарати застосовують для знищення переносять хвороби комах в специфічних зонах їх поширення.

 

Класифікація інсектицидів

За хімічним складом

 • Хлорорганічні. Недоліком таких препаратів є підвищена токсичність і небезпечність для людини.
  Фосфорорганічні. Менш токсичні і досить ефективні.
 • Піретроїди. Вражають нервову систему шкідника, не завдають шкоди людині.

 

За характером проникнення

 • Контактні. Вбивають комах при контакті з будь-якою частиною тіла. Ця група препаратів залежна від погодних умов, тому вимагає повторного застосування.
 • Кишкові. Отруюють організм комахи, потрапляючи в кишківник через їжу. Після обробки рослини, системні інсектициди проникають всередину через судинну систему і поширюються по всій рослині, тому використання цієї групи засобів не залежить від погодних умов.
 • Фуміганти. Газоподібні речовини, які впливають на комаха через дихальну систему.

Більшість сучасних інсектицидів мають кілька ліній впливу, що значно підвищує їх ефективність.

 

Різні групи препаратів по-різному впливають на комах:

 • Репеленти - відлякують;
 • Аттракіанти і феромони використовуються в якості пастки;
 • Стерилізатори гнітять функцію відтворення;
 • Афіданти знижують апетит.

 

В інтернет-магазині Урожай ви можете купити інсектициди у формі спреїв, гелів, розчинів, змочувального порошку або отруєних приманок. Кожен препарат може представляти різний рівень ризику для корисних комах, навколишнього середовища, людей і домашніх тварин. Тому перед покупкою обов'язково порівняйте користь від його застосування з можливими ризиками. При виникненні питань, зв'яжіться з нашими менеджерами, які нададуть якісну консультацію по кожному продукту і допоможуть підібрати найбільш ефективний і безпечний засіб.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.