Сучасне  господарювання важко уявити без використання якісного та перевіреного насіння, ефективних і безпечних засобів захисту, добрив, а також сучасних технологій праці на землі. Якщо ви фермер, садівник, професіонал–аграрник або просто городник-любитель, ми запрошуємо до інтернет-магазину Урожай. Весь товар, представлений в нашій онлайн-крамниці, дає гарантію на отримання відмінного результату роботи, радість від високих врожаїв та недаремних зусиль і коштів, вкладених у господарство.

 

В інтернет-магазині представлено насіння овочів, ягід, квітів, пряних рослин, трав від європейських виробників. Саме їх багаторічні розробки, адаптовані до умов вирощування України, є запорукою якості нашої продукції.

 

Після постачання великими партіями від селекціонерів з Голандії, Німеччини, Франції наше насіння проходить перевірку та фасування на підприємствах України. Це дає впевненість у схожості культур та відповідності сортового насіння, забезпечення умов його зберігання і точного маркування з датами придатності.

 

Крім фасованого і пакетованого насіння ми також пропонуємо вагове насіння, саджанці рослин, цибулини квітів. Працюємо оптом і вроздріб, швидко відправляємо товар поштою по всій Україні.

 

Піклуючись про гарний урожай, ви також маєте можливість обрати різноманітні добрива і сільськогосподарську хімію, на жаль без неї сьогодні неможливо виростити гарну продукцію, а також біопрепарати, безпечні для рослин, і людей, та інші товари для господарювання.

 

Чому варто купувати у нас:

  • Ми пропонуємо своїм покупцям доступні ціни. Це можливо тому, що ми скорочуємо посередницькі ланки і витрати на утримання торгових приміщень. Інтернет-вітрина дозволяє оперативно планувати продажі і постачати вам найсвіжішу продукцію безпосередньо від виробників. Для постійних та оптових покупців надаємо вигідні знижки.

 

  • Ми дбаємо про свій імідж, тому уже декілька років підряд радуємо покупців відмінним сервісом, терміновою відправкою замовлень (протягом 2 діб) та чесними цінами. У нас можна не тільки придбати якісне насіння, добрива і засоби захисту рослин, а й отримати професійну консультацію щодо вирощування продукції і застосування придбаних сумішей.

 

  • Ми надаємо зручні варіанти оплати – передплата на карту, післяплата при отриманні на пошті, не вимагаємо виконувати мінімальне замовлення. Працюємо офіційно і прозоро, тому гарантуємо якість продукції, сертифікацію та дотримання обов’язкових вимог транспортування і зберігання. Будемо раді вашим пропозиціям щодо покращення обслуговування та співпраці.

 

З нами матимете щедрий УРОЖАЙ!