Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Родентициди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Родентициди

Родентициди - це пестицидні препарати, які в сільському господарстві націлені, перш за все, на щурів і мишей. Але вони також діють проти білок, нутрій, бобрів та інших представників класу гризунів, які можуть завдати шкоди сільськогосподарським або садовим культурам.

Багато видів гризунів відіграють важливу роль в екосистемі, але їх неконтрольована популяція може завдати непоправної шкоди не лише сільському господарству, але також рознесенням найнебезпечніших для людини захворювань. Тому застосування родентицидів актуально скрізь, де є наявність гризунів.


Види родентицидів і принцип дії

У сільському господарстві ці пестициди застосовуються проти гризунів, які ушкоджують рослини в процесі вирощування або псують урожай при його зберіганні. Найчастіше вони знищують гризунів, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт разом з їжею (кишкові родентициди). Рідше використовуються інгаляційні родентициди (фумігація), які тварини вдихають.

На сайті Урожай ви можете купити родентициди різної форми:

  • пластівці або зерно;
  • гранули;
  • парафіновані патрони або брикети;

Більшість препаратів є антикоагулянтами, які зупиняють нормальне згортання крові гризунів. Для того щоб гризун загинув, він повинен отримати летальну дозу отрути. За швидкістю дії і токсичності, дані препарати підрозділяються на дві групи:

  • Гострої дії. Залежно від токсичності, викликають смерть тварини протягом декількох хвилин або днів.
  • Загостреної і хронічний дії. Препарат повинен накопичитися в організмі гризуна, тому термін дії - кілька тижнів.

Особливості застосування

Зазвичай родентициди застосовуються як приманки, що залучають тварин наявними в них ароматичними і смаковими добавками. Тому при використанні цих препаратів потрібно бути дуже уважними, якщо є небезпека доступу до цих речовин дітей або домашніх тварин.


Перед тим як купити родентицид, прочитайте уважно опис і рекомендації з використання. У разі виникнення питань, зв'яжіться з нашими консультантами, які нададуть вичерпну інформацію по кожному продукту.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,