Літня акція до 31 липня 2024р
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фунгіциди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фунгіциди

Пестициди, які використовуються для боротьби з грибковими інфекціями рослин і зібраного врожаю, називаються фунгіциди. Ці препарати знищують грибки і спори, а також попереджають їх розвиток і поширення. Різні фунгіциди діють на патогенну флору різними способами, але більшість з них ушкоджують мембрани грибків або заважають виробленню енергії клітинами грибка.

Класифікація фунгіцидів

За принципом дії

  • Лікувальні. Застосовуються на вже хворих рослинах для придушення розвитку грибів або патогенних бактерій. Купити лікувальний фунгіцид потрібно при перших проявах захворювання, так як якісно пролікувати сильно уражену рослину буде дуже складно.
  • Захисні. Мають профілактичну дію, застосовуються на здорове насіння або рослини. Застосування на заражених посівах цих препаратів марне.

За проникаючою здатністю

 • Контактні. Не потрапляють в тканини рослини, а діють як поверхневий захист оброблених ділянок. Ефективність контактного фунгіциду залежить від того, наскільки добре покрите насіння або рослина. Крім цього, під впливом вітру, дощу і ультрафіолету відбувається хімічна деградація препарату, тому для підтримки захисного шару потрібно проводити повторні обробки.
 • Трансламінарні. Мають властивість перерозподілятися з розпорошеною поверхні на не розпорошену.
 • Системні. Поглинаються рослиною і перерозподіляються по судинах. Можуть застосовуватися як профілактичний або лікувальний засіб.

Способи застосування

Фунгіциди випускаються у формі газу, гранул, рідини і використовуються одним з декількох способів:

 • обробка посівного матеріалу;
 • знезараження ґрунту перед висадкою насіння або розсади;
 • обробки коренів саджанців при посадці;
 • зрошення листя і надземних частин рослин в період вегетації.

 

Найкращого ефекту можна домогтися, поєднуючи кілька методів. На сайті Урожай ви можете купити фунгіцид суцільної або вибіркової дії, підібравши препарат під певну культуру, клімат і бюджет. Якщо вам потрібна порада з вибору фунгіциду, наші менеджери із задоволенням проконсультують по кожному продукту.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.